Ecem Özkaya Üstündağ Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ecem Özkaya ve Mustafa Üstündağ Evlilik Röportajı - SABAH Günaydın | 26.07.2011

Ecem Özkaya ve Mustafa Üstündağ Evlilik Röportajı - SABAH Günaydın | 26.07.2011 Empty Ecem Özkaya ve Mustafa Üstündağ Evlilik Röportajı - SABAH Günaydın | 26.07.2011

Mesaj tarafından Admin Çarş. 02 Mayıs 2012, 19:52

2010 yazında evlenen Mustafa Üstündağ ve Ecem Özkaya, evliliklerinin birinci yılında hissettiklerini açık yürekleriyle anlattı.

Ecem Özkaya ve Mustafa Üstündağ Evlilik Röportajı - SABAH Günaydın | 26.07.2011 Image10

Onlarınki masal gibi bir hikaye... Dizi setinde tanışan ve nikah masasına oturan Mustafa Üstündağ ve Ecem Özkaya, önümüzdeki günlerde ilk evlilik yıldönümlerini kutlayacak. 'Kurtlar Vadisi' dizisinde canlandırdığı 'Muro' tiplemesiyle tanınan Mustafa Üstündağ, diziden ayrıldıktan sonra 'Cümbür Cemaat Aile' dizisine transfer olmuştu. Aynı dizide rol alan Ecem Özkaya'ya ilk görüşte aşık olan Üstündağ, güzel oyuncuyla ani bir kararla hayatını birleştirmişti. Beraberliklerinin 100'üncü gününde evlenen çift, evlendikten sonraki ilk röportajlarını GÜNAYDIN'a verdi. Mutlulukları gözlerinden okunan çift, flört döneminde birbirlerini tanımaya ayıracakları zamanı evliyken geçirmeye karar verdikleri için hızlıca evlendiklerini söylüyor. İşte anlattıkları...

ÖKÜZ GİBİ BAKARIM DİYE KORKTUM

’Cümbür Cemaat Aile’ dizisinin setinde tanıştınız. İlişkiniz nasıl aşka dönüştü?

Mustafa Üstündağ: Dizinin yapımcısı Sinan Çetin’den Allah razı olsun. Ben ilk gördüğümde aşık oldum. Ecem’i görünce "Allahım ne oluyor!" dedim.
Ecem Özkaya: Ben de kendimi okula yeni gelmiş bir çocuk gibi hissediyordum. Dizide partnerimi oynuyordu ama çok fazla yüzünü göremiyordum Mustafa’nın.
M.Ü.: Çünkü ben kaçıyordum. Etkilendiğim için öküz gibi bakarım diye... İnsan beğendiğine bakmak istiyor, bakmaya doyamıyor.
E.Ö: Makyaj odasında denk geldik bir gün. Havadan sudan konuşurken benim dinlediğim Beyrut müziğine takıldı. Sohbet oradan açıldı. O akşam bir şeyler içmeye gittik. Devamı geldi.
M.Ü.: Allah razı olsun Beyrut’tan.

ECEM’İN GÖZLERİNE VURULDUM

Birbirinizde en çok neden etkilendiniz?

E.Ö.: Fikirleri ve bakışı... İçini açıp bakınca da hakikaten çok dolu ve çok iyi bir oyuncu Mustafa. Kocam diye söylemiyorum. (Gülüyor) Bir kadın gerçekten erkeğinin kendisinden iki gömlek üstün olmasını ister. Ben bayağı ağzının içine düştüm Mustafa’nın.
M.Ü.: Ben gözlere vuruldum. Tanıdıkça da kişiliği beni etkiledi.

Ani bir kararla evlendiniz. Evlilik kararı almanızda ne etkili oldu?

M.Ü.: Bizim için de çok ani oldu. Hayata hiçbir zaman yön veremiyorsunuz. Plan yapmaya çalışıyorsunuz ama planlamadığınız bir şey hayatınızın yönünü değiştirebiliyor. Evlilik de aslında Ecem’i görene kadar planlamadığım bir şeydi.
E.Ö: Benim hiç aklımda yoktu evlenmek. Hatta bir itirafta bulunmak istiyorum. Mustafa’ya ben evlenme teklif ettim.

Mustafa Bey’i büyük bir yükten kurtardınız o zaman...

E.Ö: (Gülüyor) Evet, Mustafa’nın aklını okumuşum. O, duygularıyla ve hareketleriyle zaten belli ediyordu ama ben ondan önce söyledim.

BENİ BÜYÜK BİR YÜKTEN KURTARDI

Evlilik teklifi almak nasıl bir duygu?

M.Ü.: Çok şaşırdım. İnanamadım. Ertesi gün tekrar sordum, "Bak emin misin, ne diyorsun?" diye. (Gülüyor) "Eminim" deyince bir rahatladım. Ben de dile getirmek konusunda zaman kolluyordum ama o benden önce davrandı. Beni büyük yükten kurtardı.
E.Ö: Beraberliğimizin 100’üncü gününde evlendik. 24 Nisan’da ilişkimiz başladı ve o gün itibariyle evlenme kararı aldık.

Siz ilişkiye başlarken tamamen evliliği düşünerek mi başladınız?

E.Ö: Evet aynen öyle.

Doğru insan olup olmadığına nasıl bu kadar hızlı karar verdiniz?

E.Ö: Doğru olup olmadığını bir şekilde zamanla gösterecekti. Riskliydi ama buna değdi.
M.Ü.: Uzun ilişkilerde sorunlar çıkabiliyor. Bir yerden sonra ilişkinin bir aşama atlaması gerekiyor. Biz birbirimizi tanıma sürecini evliyken yaşayalım istedik. Neden flört dönemini uzatalım, birbirimizi tanımak için vakit kaybedelim ki diye düşündük ve evlenelim dedik. Şu anda evliğimizin ilk yılı ama bir yıllık sevgiliyiz.

Aranızdaki yaş farkı 11. Bu sorun oldu mu?

M.Ü.: Hiç sorun olmadı.
E.Ö: Benim annemle babam arasında da sekiz yaş fark var. Zaman zaman Mustafa bana takılıyor, "Şunu biliyor musun, hatırlıyor musun?" diyor ben de "Hayır" diyorum.
M.Ü.: ’Bonanza’, ’Dallas’ vs. gibi konularda sıkıntı çekiyoruz. Neyse ki ’Yalan Rüzgarı’nı ve ’Cesur ve Güzel’i hatırlıyor. (Kahkahalar)

MUSTAFA BENDEN BECERİKLİ

Evlilik hayatınızda neleri değiştirdi?

M.Ü.: Aile olmak başka bir şey. Allah’ın huzurunda söz vermenin sorumluluğunu yaşıyorsun evlenince. Ben de olmayan şeyler ortaya çıktı. Mesela bende bu kadar savunma psikolojisi yoktu. Evini, eşini koruma ve hesap yapma gibi... Allah nasip ederse, çoluk çocukla da süslenirse bu evlilik, bambaşka bir durum olacak.
E.Ö: Bu zamana kadar ailemle yaşadım. Evlendikten sonra tabii ki her genç kızın yaşadığı sorunları yaşadım. Mesela çamaşır makinesi bana bakıyordu ben ona... Bugüne kadar hiç mutfağa girmemiştim, şimdi yemek yapmaya başladım.

İlerletebildiniz mi bari? Nedir son durum?

E.Ö: Mustafa sayesinde her şeyin üstesinden gelebiliyorum. O benden çok daha becerikli ve hamarat. Ben de yavaş yavaş geliştiriyorum.

EVLİLİK ÖZGÜRLÜKMÜŞ!

Bu kısa sürede yaşadıklarınıza rüya gibi bir şey diyebilir miyiz?

M.Ü.: Yaşam zaten rüya gibi değil mi?
E.Ö.: Rüyanın içindeyken ’Bu rüya’ diyemiyorsunuz...

Evliliği tavsiye ediyor musunuz arkadaşlarınıza?

E.Ö.: Tabii ki (Gülüyor). Benim çok yakın iki arkadaşım evlenmeyi düşünmeye başladı. Arkadaşlarım içinde ilk evlenen ben oldum. Evlilik müthiş bir özgürlükmüş. İnsiyatif kullanma hakkın sonsuz. Vereceğin her karardan senin mesul olman farklı bir şey.
M.Ü.: Ben yalnız yaşayan bir adamdım. Bekarken daha özgür olduğumu sanıyordum ama öyle değilmiş. En basitinden eskiden birileriyle yakıştırılma korkusu vardı şimdi beni kimseyle yakıştıramazlar. Bekarken insan daha savurgan oluyor. Ama evlenince hayatın bereketi artıyor.

İLİŞKİMİZ BEREKETLİ GELDİ

Bu evliliğin oyunculuğunuza nasıl etki edeceğinizi düşünüyorsunuz?

E.Ö.: O konuda birbirimizi çok destekliyoruz. Mustafa evliliğimizin altıncı ayında İzmir’e gitmek zorunda kaldı. Bu bizim için çok büyük bir sınavdı.
M.Ü.: Hakikaten sınavdı. ’Gitme’ deseydi gitmezdim. Aksine beni cesaretlendirdi. Yine düğün hazırlıkları yapılırken ben ’Vay Arkadaş’ filmi için setlere gidiyordum. O konuda bana çok destek verdi. Aynı şey onun başına gelirse ben de ona destek vereceğim tabii ki. Sonuçta bu bizim mesleğimiz. İlişkimiz bereketiyle geldi.
E.Ö.: Her konuda olduğu gibi bize gelen senaryoları da birlikte değerlendiriyoruz.

BIYIKSIZ YUMURTA GİBİYİM

Mustafa Bey’i bıyıklı mı bıyıksız mı daha çok beğeniyorsunuz?

E.Ö.: Her haliyle beğeniyorum ama bıyığı kestiği zaman kimse tanımıyor. Bu da hoşuma gidiyor açıkçası.
M.Ü.: Bıyıksız, yumurta gibi oluyorum. Sonuçta bıyık aksesuvar gibi. Gelen role göre de hareket etmek durumunda kalıyoruz. Gündelik hayatımda buyum. Evli ve bıyıklı.

Peki evliliğinizde kıskanç mısınız ?

E.Ö.: Kıskançlık gibi durumlar yoktu bende. Çok yeni şeyler keşfetmeye başladım. Ne kadar kıskanç olduğumu öğrendim. Çok kıskanıyorum tabii. Abuk subuk şeylerden bile kıskanabiliyorum. Cicim aylarının getirdiği şeyler olsa gerek. (Gülüyor)
M.Ü.: Erol Büyükburç’tan öğrendim. Anadolu’da bir tabir varmış; önce et ete, sonra sırt sırta, sonra git öte..

SABAH - GÜNAYDIN
Admin
Admin
ADMİN
ADMİN

Başarı Sistemi : 7

http://ecemozkaya.fanforum.biz

- Similar topics