Ecem Özkaya Üstündağ Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ecem Özkaya Üstündağ Kimdir? - Biyogrofisi

Ecem Özkaya Üstündağ Kimdir? - Biyogrofisi Empty Ecem Özkaya Üstündağ Kimdir? - Biyogrofisi

Mesaj tarafından Admin Çarş. 02 Mayıs 2012, 19:19

Tam adı Ecem Nur Özkaya Üstündağ olan oyuncu, 25 Haziran 1988'de İstanbul'da doğmuştur.

Çocukluğundan bu yana Anadolu yakasında yaşamakta ve tam bir Bağdat Caddesi ve Kadıköy tutkunudur... Çocukluk hayali oyunculuk olan Ecem Özkaya Üstündağ, Maltepe Üniversitesi'nde Radyo ve Televizyonculuk eğitimi almıştır ve bundan sonra çeşitli TV dizilerinde ve sinema filmlerinde rol almaya başlamıştır.

Ecem Özkaya Üstündağ Kimdir? - Biyogrofisi 111010

Ecem Özkaya, 2010 yılında Star TV'de yayınlanmış olan "Cümbür Cemaat Aile" dizisinde rol arkadaşı Mustafa Üstündağ ile evlenmiştir ve bu evliliğin nasıl gerçekleştiğini ise kendisi şöyle anlatmaktadır:

“Eşimi (Mustafa Üstündağ) ilk gözlerinden tanıdım. Bu nedenle gözler benim için çok önemlidir. ‘Cümbür Cemaat Aile’ dizisinde birlikte rol aldığımız zaman tanıştık ve onunla ilk karşı karşıya kaldığımızda adını koyamadığım bir şey hissettim. Ve eşime ben evlenme teklif ettim. Belki onun aşkına olan inancımdan böyle cesur bir kararı alabilmişimdir. 2010’un Nisan ayında karar verdik ve ağustos ayında evlendik. Eşim evlenme teklifi alınca ilk önce inanamadı ama sonra da bunun keyfini çıkardı.”

Aralık 2013'te ise çiftin "Ahmet Kaan" ismini verdikleri çocukları dünyaya gelmiştir. (Ahmet Kaan'ın fotoğraflarını görmek için tıklayın!)

Ecem Özkaya Üstündağ Kimdir? - Biyogrofisi 11210

Ecem Özkaya Üstündağ, genelde sakin ve karar almayı karşı tarafa bırakacak gibi gözükmesine rağmen gerçek yapısı çok farklıdır ve görünenin aksine son derece cesur bir kadındır.

Bugüne kadar rol aldığı film ve diziler:

Dizi/Film İsmi: Oynadığı Karakter: Yıl:
Kartallar Yüksek Uçar Seval 2007
Havalimanı - İyi Uçuşlar İdil2008
Elveda Rumeli Zarife 2009
Sizi Seviyorum Eda2009
Cümbür Cemaat Aile Zeynep2010
İffet Nil 2011
Zengin Kız Fakir Oğlan Biricik 2012

Ecem Özkaya Üstündağ, 30 Ağustos 2012' de başlayan ve halen TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya devam eden "Zengin Kız Fakir Oğlan" dizisinde Ufuk Özkan, Hüseyin Avni Danyal, Ayda Aksel, Mahir İpek gibi isimlerle birlikte rol almaktadır.

Ecem Özkaya Üstündağ Kimdir? - Biyogrofisi F110

Ecem Özkaya Üstündağ Kimdir? - Biyogrofisi T110

Ecem Özkaya Üstündağ Kimdir? - Biyogrofisi I110

---------------------------------------------------

Ecem Özkaya Üstündağ Resmi Facebook Sayfası: www.facebook.com/EcemOzkaya

Ecem Özkaya Üstündağ Fotoğrafları İçin Tıklayın !

Ecem Özkaya Üstündağ Videoları İçin Tıklayın !

Ecem Özkaya Üstündağ Röportajları İçin Tıklayın !
Admin
Admin
ADMİN
ADMİN

Başarı Sistemi : 7

http://ecemozkaya.fanforum.biz

- Similar topics